"Rezene Restaurant & Lounge"

Şehrin merkezi Nilüfer, Nilüfer'in merkezi Beşevler de Özel bir mekan.

Rezene Restaurant & Lounge, restaurant kafe konsepti ile, sabah 09:00, Akşam 24:00 saatleri arasında hizmet veren bir mekandır. Geniş yemek menüsü ile göz dolduran Rezene Lounge da, Anadolu mutfağından, aperatiflere, makarnalardan tatlı ve içecek çeşitlerine kadar hemen her damağa hitabeden geniş bir yelpazede hizmet alabilirsiniz.

Nezih ve şık mekanımız size ve sevdiklerinize rahat edebilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Seçkin müşterilerin tercih ettiği Rezene Lounge, güler yüzlü personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile, Bursa da adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştır.
Rezene Lounge; Özel günleriniz, doğum günü, yemekli aile toplantıları, en hanımlarının günleri ve bunlar gibi organizasyonları yapabileceğiniz size özel ayrılabilecek alanlara sahiptir.
Tabi ki Rezene Lounge de kahvaltılara özel bir paragraf açmak gerekirse; kullandığımız ürünlerde gösterdiğimiz hassasiyet, ürünlerimizin çeşitliliği ile memnuniyet garantisi veriyoruz..Kahvaltı da, Serpme ve Kahvaltı tabağı olarak hizmet vermekteyiz.

Ne Dediler Rezene için

 • Haydar Güllü
  Personel çok sıcak, çözümcü ve hızlı.. Yemeklerinize de bayıldık bu arada. herkese teşekkür ederiz..
  Haydar Güllü
 • Begüm Elmacı
  Ortam, koltuklar harika olmuş, el değiştirdiği için çok memnunuz. Menü de çok kaliteli ve leziz oldu.. Hayırlı işler dileriz.. :)
  Begüm Elmacı
 • Seda Kalyoncu
  Lezzetleriniz, ambiansınız gerçekten çok keyifli..Lütfen değişmeyin.. Ekibe ve emeği geçenlere teşekkürler.
  Seda Kalyoncu